“Detti” – Konyhaszekrény kiegészítő csomag (3 db alsó ajtóhoz)

A képek illusztrációk, csupán a csomagok színét és mintázatát hivatottak bemutatni. A kiegészítők és dekorációk nem képezik a csomag részét!

“Detti” – Konyhaszekrény kiegészítő csomag (3 db alsó ajtóhoz)

A csomag ára:

4.445 Ft

Availability: Készleten

A csomag teljes ára:

4.445 Ft

Elérhetőség: Raktáron (rendelhető)

A KÉPEK ILLUSZTRÁCIÓK!

A fotókon és a videókon szereplő kiegészítők csak dekorációs célokat szolgálnak, azok nem képezik a csomag részét!

Nincs szállítási költség, minden csomagot INGYEN küldünk ki!

Sőt, most még egy tekercs fóliát is adunk neked mindössze 10 Forintért, amivel könnyedén letesztelheted az oktatásban látottakat. Ha úgy gondolod, hogy nem szeretnél belevágni a felújításba, akkor küldd vissza nekünk a Paneltuning csomagot bontatlanul, mi pedig visszafizetjük az árát! A fólia mintázata random kerül kiválasztásra.

Elakadtál a rendeléssel, esetleg más elképzelésed lenne? Hívj minket, és segítünk! Ránk számíthatsz!

Munkanapokon 8:00 és 16:00 között éred el az ügyfélszolgálatunkat!

Bővebben ERRŐl a csomagról

Félsz belevágni? Úgy érzed, hogy nincs kézügyességed ehhez?

Ne hezitálj! Tegyél egy próbát!

Szívesen felújítanád a panellakásod, de félsz belevágni, mert úgy érzed kétbalkezes vagy és neked ez nem menne, inkább csinálja meg egy szakember? Erre találtuk ki a Teszek Egy Próbát! csomagunkat, ami segítségével nem csupán megnézheted és megtapogathatod az alapanyagokat, hanem ki is próbálhatod a fóliázás folyamatát a gyakorlatban, az otthonod kényelméből!

Ez a csomag azoknak lesz óriási segítség, aki nem hisznek önmagukban. Te is hamar rá fogsz jönni, hogy a fóliázás nem csupán egy remek szórakozás, amivel megszépítheted az otthonod, hanem nagyon egyszerű is! Hidd el, bárki képes elsajátítani az egyszerű technikákat, amivel gyorsan, szép eredményt tud elérni. 

Gyakran Ismételt Kérdések

a konyhafelújítással kapcsolatban

Alább összegyűjtöttük a 13 leggyakoribb kérdést, ami a konyhafóliázással kapcsolatos. Minden kérdésre egy-egy videós választ készítettünk, amiben eloszlatjuk a kétségeid. Ha úgy érzed, nem kaptál választ a kérdéseidre, keresd bátran ügyfélszolgálatunkon Bettit, aki mindenben segíteni fog neked a Paneltuning rendeléseddel kapcsolatban.

  • Le kell szedni az ajtót fóliázás előtt?

  • Bár a panellakások nagyon sok mindenben hasonlítanak, nincs két egyforma konyha, vagy két egyforma eset. Van, ahol ugyanaz az ajtó leszedhető, van, ahol már nem, mert mondjuk elöregedett a csavar. Ilyenkor természetesen fent a helyén is fóliázható az ajtó, hogyha viszont abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a zsanér könnyen szétszedhető, akkor érdemes lehet leszedni, és mondjuk egy vízszintes felületen, mondjuk egy asztal tetején fóliázni. De igazából oktatóvideót Juci mind a két opcióhoz készített.

  • Ha leszedem a fóliát, sérül
    az eredeti felület?

  • Attól függ. Egy zománcozott festékkel kezelt felületen elképzelhető, hogy néhány év után a fólia leszedéskor magával hoz egy pici festék réteget is, de ez sem feltétlenül törvényszerű. Mondjuk egy pozdorjából készült, vagy faforgácsból készült ajtónál, amin egy külön műanyag burkolat található, ott könnyen lehet, hogy nem okoz semmiféle kárt a fólia de hát az is kérdés hogy mennyire tervezünk hosszú időre azzal az adott szekrénnyel, hogyha szeretnénk megmenteni, és minél tovább egyszerűen esztétikusan tudni, akkor úgyis rákerül egy újabb fólia, nem?
  • Belül is lefóliázhatom?

  • igazából, nem szokás, ha bármilyen konyhaszekrényt megnézünk újkorában, ott is ugye a mintázat csak kívül található meg. Persze hogyha valaki szeretné, kiélni a kreativitását, akkor nyugodtan a belső felületeket is fóliázhatja, ám fontos megemlítenem, hogy az alapcsomagok pusztán a külső felszínre elegendő fóliát tartalmazzák.
  • Jól bírja a vizet?

  • Miért, a sima, eredeti munkalap mennyire bírja a vizet? Én már jártam úgy, hogy a mosogató körül egyszerűen alá ázott az abszolút gyári pult, és földagadt. A fólia sem tesz csodákat, de hogyha rendesen dolgozzuk rá a felületre felhelyezéskor, jól simítjuk el, és pontosak az illesztések, akkor így sem adódhat több probléma.
  • Rátehetek a fóliára egy
    forró edényt?

  • Attól még, hogy mondjuk márvány mintázatú fóliát használunk, a konyhapult nem válik márvánnyá, meg gránittá sem, és így tovább. Tehát mint hogy eredeti formájában sem teszünk rá mondjuk egy forró lábast, ugyanúgy a fóliázott felületre sem, ha már úgyis megvan az edényalátétünk, azt tessék továbbra is használni!
  • Hogy bírja a hőt a fólia?

  • A fólia alapvetően meglepően jól bírja a hőt, de ettől még bizonyos óvintézkedéseket célszerű lehet megtenni, tehát például amiket a tűzhelyekhez adnak gyárilag a különböző kis üveglapok, illetve egyéb védelmi eszközök, azokat célszerű oda beszerelni. Ettől még előfordulhat, vannak olyan sütők, amik hátul bocsátják ki a hőt felfelé, hogy pont olyan irányban jöjjön ki, hogy az eléri a fóliát közvetlenül ezt vásárlás előtt célszerű megnézni és ellenőrizni.
  • A csempematrica vízálló?

  • A csempefólia vízállóságáról beszélni picit érthetetlen dolog, de igen, az a néhány csepp, ami odafröccsen mosogatás közben, abszolút nem árt neki, nem okoz semmiféle elváltozást.
  • Milyen eszközökre van szükség?

  • Túl sok mindenre nem, szerintem minden háztartásban kéznél van egy snitzer, ami viszont nem biztos hogy van kéznél, de a Paneltuning program oldalán megrendelhető egy olyan speciális simító eszköz, vigyázat, ez nem az, amivel a tortát készítjük otthon, mert ezen van egy ilyen filc réteg, ami arról gondoskodik, hogy felsimítás közben ne karcolódjék meg a fólia felülete. Ennyi kell hozzá csupán, mondom, mindez akár itt, az oldalon is megrendelhető.
  • Félek, hogy kétbalkezes vagyok...

  • Akkor ne csinálj semmit a konyhában. Ha kétbalkezes vagy, akkor ne főzzél, ne süssél és ne fóliázzál. Ellenben ha sütni és főzni szoktál, akkor szerintem ezzel is próbálkozz meg bátran, de most komolyan.
  • Meddig bírja a fólia?

  • A konyhában sok mindenen múlik az, hogy egy fóliázott felület meddig bírja, de összességében itt is elmondható az, hogy ár-érték arányban egy másfajta felújításhoz (tehát egy komplett csempézéshez vagy konyhabútor cseréhez) képest jóval kedvezőbb megoldás lehet a fóliázás.
  • A munkapulton is jól bírja?

  • Azért egy munkapultot nyilván nyüstölünk, tehát nem úgy mondjuk, mint egy konyhaszekrényt, ebből kifolyólag, mint hogy fóliáról beszélünk kényes, és nyilván valamelyest sérülhet, illetve fogalmazzunk úgy, hogy inkább elhasználódik. Nem örökre szól, de megint azt mondom, hogy ár-érték arányban jól járhatunk vele, hiszen gondoljunk csak bele, hogyha munkapultot vágatnánk egy ekkora felületre, ahhoz képest ha fóliával burkoljuk be, akkor mondjuk fele, vagy harmada lehet a költség. nem beszélve arról, hogy létezik most már olyan prémium fólia, amely kétszer annyi ideig bírja, kétszer olyan vastag, mint a hagyományos fólia, úgyhogy érdemes lehet ezzel is próbálkozni.
  • Milyen előkészületre van szükség?

  • Attól függően, hogy a Paneltuning programból ki melyik csomagot választja, eltérő, különféle felületekkel találkozunk a konyhában. A konyhaszekrény esetében elegendő egy általános tisztítás a felületre, és már mehet is rá a fólia. Persze nagyon fontos, hogy a felület ekkor száraz legyen. A munkapult az már picivel kényesebb lehet, de amire igazán célszerű vigyázni, az a csempe, hiszen hogyha oda mondjuk a tűzhelyről főzés közben felfröccsent valamilyen zsiradék, akkor azt célszerű nyilván mondjuk zsíroldóval maradéktalanul eltávolítani, ám de nagyon fontos, ezután figyeljünk arra, hogy magát a zsíroldót is el kell tüntetnünk a felületről, ugyanis a zsíroldóra nem tapad meg jól a fólia, és ha nem is azonnal felhelyezés közben, de a későbbiekben könnyedén leválhat róla. tehát oké a zsíroldó, de azt utána valamilyen tisztítószerrel még teljesen el kell tüntetni a csempéről, és utána mehet rá a fólia.
  • Mivel tisztítsam?

  • Bármilyen felületen is alkalmazzuk a konyhában a fóliát, nagyon fontos, hogy a tisztítása az csak is kímélő tisztítószerrel történhet, tehát maró hatású folyadékot ne használjunk hozzá, illetve dörzsi szivacsot se, hiszen az kárt tehet a fólia felületében, megkarcolhatja azt. Hogyha úgy érezzük, hogy már menthetetlenül piszkos lett valamiért a fólia felülete, akkor azt az adott darabkát egyszerűen inkább csak cseréljük ki.

Bár a panellakások nagyon sok mindenben hasonlítanak, nincs két egyforma konyha, vagy két egyforma eset. Van, ahol ugyanaz az ajtó leszedhető, van, ahol már nem, mert mondjuk elöregedett a csavar. Ilyenkor természetesen fent a helyén is fóliázható az ajtó, hogyha viszont abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a zsanér könnyen szétszedhető, akkor érdemes lehet leszedni, és mondjuk egy vízszintes felületen, mondjuk egy asztal tetején fóliázni. De igazából oktatóvideót Juci mind a két opcióhoz készített.

Attól függ. Egy zománcozott festékkel kezelt felületen elképzelhető, hogy néhány év után a fólia leszedéskor magával hoz egy pici festék réteget is, de ez sem feltétlenül törvényszerű. Mondjuk egy pozdorjából készült, vagy faforgácsból készült ajtónál, amin egy külön műanyag burkolat található, ott könnyen lehet, hogy nem okoz semmiféle kárt a fólia de hát az is kérdés hogy mennyire tervezünk hosszú időre azzal az adott szekrénnyel, hogyha szeretnénk megmenteni, és minél tovább egyszerűen esztétikusan tudni, akkor úgyis rákerül egy újabb fólia, nem?
igazából, nem szokás, ha bármilyen konyhaszekrényt megnézünk újkorában, ott is ugye a mintázat csak kívül található meg. Persze hogyha valaki szeretné, kiélni a kreativitását, akkor nyugodtan a belső felületeket is fóliázhatja, ám fontos megemlítenem, hogy az alapcsomagok pusztán a külső felszínre elegendő fóliát tartalmazzák.
Miért, a sima, eredeti munkalap mennyire bírja a vizet? Én már jártam úgy, hogy a mosogató körül egyszerűen alá ázott az abszolút gyári pult, és földagadt. A fólia sem tesz csodákat, de hogyha rendesen dolgozzuk rá a felületre felhelyezéskor, jól simítjuk el, és pontosak az illesztések, akkor így sem adódhat több probléma.
Attól még, hogy mondjuk márvány mintázatú fóliát használunk, a konyhapult nem válik márvánnyá, meg gránittá sem, és így tovább. Tehát mint hogy eredeti formájában sem teszünk rá mondjuk egy forró lábast, ugyanúgy a fóliázott felületre sem, ha már úgyis megvan az edényalátétünk, azt tessék továbbra is használni!
A fólia alapvetően meglepően jól bírja a hőt, de ettől még bizonyos óvintézkedéseket célszerű lehet megtenni, tehát például amiket a tűzhelyekhez adnak gyárilag a különböző kis üveglapok, illetve egyéb védelmi eszközök, azokat célszerű oda beszerelni. Ettől még előfordulhat, vannak olyan sütők, amik hátul bocsátják ki a hőt felfelé, hogy pont olyan irányban jöjjön ki, hogy az eléri a fóliát közvetlenül ezt vásárlás előtt célszerű megnézni és ellenőrizni.
A csempefólia vízállóságáról beszélni picit érthetetlen dolog, de igen, az a néhány csepp, ami odafröccsen mosogatás közben, abszolút nem árt neki, nem okoz semmiféle elváltozást.
Túl sok mindenre nem, szerintem minden háztartásban kéznél van egy snitzer, ami viszont nem biztos hogy van kéznél, de a Paneltuning program oldalán megrendelhető egy olyan speciális simító eszköz, vigyázat, ez nem az, amivel a tortát készítjük otthon, mert ezen van egy ilyen filc réteg, ami arról gondoskodik, hogy felsimítás közben ne karcolódjék meg a fólia felülete. Ennyi kell hozzá csupán, mondom, mindez akár itt, az oldalon is megrendelhető.
Akkor ne csinálj semmit a konyhában. Ha kétbalkezes vagy, akkor ne főzzél, ne süssél és ne fóliázzál. Ellenben ha sütni és főzni szoktál, akkor szerintem ezzel is próbálkozz meg bátran, de most komolyan.
A konyhában sok mindenen múlik az, hogy egy fóliázott felület meddig bírja, de összességében itt is elmondható az, hogy ár-érték arányban egy másfajta felújításhoz (tehát egy komplett csempézéshez vagy konyhabútor cseréhez) képest jóval kedvezőbb megoldás lehet a fóliázás.
Azért egy munkapultot nyilván nyüstölünk, tehát nem úgy mondjuk, mint egy konyhaszekrényt, ebből kifolyólag, mint hogy fóliáról beszélünk kényes, és nyilván valamelyest sérülhet, illetve fogalmazzunk úgy, hogy inkább elhasználódik. Nem örökre szól, de megint azt mondom, hogy ár-érték arányban jól járhatunk vele, hiszen gondoljunk csak bele, hogyha munkapultot vágatnánk egy ekkora felületre, ahhoz képest ha fóliával burkoljuk be, akkor mondjuk fele, vagy harmada lehet a költség. nem beszélve arról, hogy létezik most már olyan prémium fólia, amely kétszer annyi ideig bírja, kétszer olyan vastag, mint a hagyományos fólia, úgyhogy érdemes lehet ezzel is próbálkozni.
Attól függően, hogy a Paneltuning programból ki melyik csomagot választja, eltérő, különféle felületekkel találkozunk a konyhában. A konyhaszekrény esetében elegendő egy általános tisztítás a felületre, és már mehet is rá a fólia. Persze nagyon fontos, hogy a felület ekkor száraz legyen. A munkapult az már picivel kényesebb lehet, de amire igazán célszerű vigyázni, az a csempe, hiszen hogyha oda mondjuk a tűzhelyről főzés közben felfröccsent valamilyen zsiradék, akkor azt célszerű nyilván mondjuk zsíroldóval maradéktalanul eltávolítani, ám de nagyon fontos, ezután figyeljünk arra, hogy magát a zsíroldót is el kell tüntetnünk a felületről, ugyanis a zsíroldóra nem tapad meg jól a fólia, és ha nem is azonnal felhelyezés közben, de a későbbiekben könnyedén leválhat róla. tehát oké a zsíroldó, de azt utána valamilyen tisztítószerrel még teljesen el kell tüntetni a csempéről, és utána mehet rá a fólia.
Bármilyen felületen is alkalmazzuk a konyhában a fóliát, nagyon fontos, hogy a tisztítása az csak is kímélő tisztítószerrel történhet, tehát maró hatású folyadékot ne használjunk hozzá, illetve dörzsi szivacsot se, hiszen az kárt tehet a fólia felületében, megkarcolhatja azt. Hogyha úgy érezzük, hogy már menthetetlenül piszkos lett valamiért a fólia felülete, akkor azt az adott darabkát egyszerűen inkább csak cseréljük ki.
  • Vágóalátét, hogy ne az asztalunkat karcoljuk össze.
  • Szike, az egyenes vágáshoz.
    FONTOS!
  • Fém vonalzó, a méretre vágáshoz. (a műanyag vonalzóba bele fogsz vágni, hidd el!)
  • Plüss borítású simító a buborékok eltávolításához, illetve a karcmentes felhelyezéshez. (A bankkártya, ablakkaparó, sérülést okozhat a fólián!)
    FONTOS!
  • Sérült felület esetében plusz kiegészítőkre lehet szükséged: javasoljuk a mestertapaszunkat.

kis panelfelújító
készlet

5.225 Ft

Közepes panelfelújító készlet

14.905 Ft

Nagy panelfelújító készlet

37.355 Ft

Scroll to Top

🎁 MOST MINDEN RENDELÉS MELLÉ AJÁNDÉKOT ADUNK 🎉✨

INGYEN SZÁLLÍTÁS

+ PRÓBA FÓLIA ÉS SIMÍTÓ
10 FORINTÉRT!